Apie

300+
dalyvių
52 700
lankytojų
960
renginių
5
salės
300+
dalyvių
52 700
lankytojų
960
renginių
5
salės

 

Vilniaus knygų mugė –  tai didžiausias literatūros renginys, vykstantis nuo 2000 m. Litexpo parodų rūmuose. Mugės metu vyksta knygų pristatymai, susitikimai su Lietuvos ir užsienio rašytojais, diskusijos, knygų rinkimai, apdovanojimai,  veikia meno parodos, kūrybinės erdvės.

Mugėje kasmet dalyvauja apie 300 leidyklų iš Lietuvos ir užsienio šalių, įvyksta virš 900 įvairiausių renginių ir koncertų, o  per keturias  dienas mugę aplanko virš 50 tūkstančių lankytojų.

Tai yra didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse.

 

Kuo ypatinga Vilniaus knygų mugė:

Jaunųjų skaitytojų salė

Nuolat gyva ir šurmuliuojanti Jaunųjų skaitytojų salė lankytojus džiugins tiek knygų naujienų gausa leidyklų stenduose, tiek įvairiomis kūrybinėmis veiklomis, tiek scenoje vyksiančiais renginiais. Salėje veiks Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira BIBLIOTEKŲ ERDVĖ, žymiausi vaikų knygų kūrėjai kvies į dirbtuves KŪRYBOS ERDVĖJE BE FORMULIŲ, o KNYGŲ ŠALIES kūrybinėje studijoje bus pristatoma garsių užsienio ir šalies iliustruotojų kūryba. Energija pulsuojančiame JAUNIMO TAŠKE bus galima ne tik dalyvauti diskusijose apie labiausiai rūpinčius dalykus, bet ir atsipalaiduoti. Pačių mažiausių skaitytojų jau antrus metus atviromis širdimis lauks jaukaus KNYGŲ STARTO kampelio sumanytojai.

15min forumas

Rimtų temų ir intelektualių pokalbių vieta, kurioje vyks ne tik diskusijos, bet ir naujų leidinių pristatymai, trumpi pokalbiai apie naujausias knygas, atkreipiamas dėmesys į aktualias visuomenines ir kultūrines problemas. Kaip ir kasmet čia susitiks DISKUSIJŲ KLUBO žaidėjai – garsūs Lietuvos ir užsienio kultūros, meno, visuomenės ir mokslo žmonės.

LRT salė (5.1 salė)

Nuolatinio mugės partnerio – Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos – salė, iš kurios bus transliuojami populiariausi VKM renginiai, diskusijos bei knygų pristatymai.

Muzikos salė

Kaip ir kiekvienais metais Jūsų lauks unikalia programa ir turiniu stebinanti erdvė, organizuojama asociacijos AGATA ir suburianti daugumą Lietuvos muzikantų po vienu stogu. Tai – didžiausia Lietuvos muzikinės produkcijos mugė su dešimtimis koncertų, pokalbių ir susitikimų.

DAUGIAU INFORMACIJOS apie 2024 Vilniaus knygų mugę – JAU NETRUKUS!

 

PRISIMINKIME VILNIAUS KNYGŲ MUGĘ 2023

Bendraukime:

bookfair@litexpo.lt

© 2023 Vilniaus knygų mugė | PuslapiaiVerslui.lt
Right Menu Icon2024 VASARIO 22-25 LITEXPO