Graeme Macrae Burnet

Graeme’as Macrae Burnetas – škotų rašytojas, gimęs 1967 m. Autorius buvo du kartus nominuotas Man Booker premijai. 2022 m. jo knyga „Pacientė“ (Case Study) pateko į ilgąjį Booker Prize ir Gordon Burn Prize trumpąjį sąrašą. G. M. Burneto rašymo stiliuje susipina kriminalinės, istorinės, grožinės literatūros ir psichologiniai elementai. Jo gebėjimą kurti sudėtingus pasakojimus bei įtikinamus personažus istorinėje aplinkoje vertina ir skaitytojai, ir kritikai. Be knygos „Pacientė“, G. M. Burnetas yra parašęs ir kitų pripažinimo sulaukusių kūrinių, tarp kurių „The Disappearance of Adèle Bedeau“ ir „The Accident on the A35“. Juose atsiskleidžia rašytojo talentas kurti įtraukiantį siužetą ir nagrinėti tamsiausias žmogaus prigimties puses.

 „Vilniaus Knygų Mugėje 2024“ autorius pristatys savo naujausią knygą „Pacientė“ (išvertė Akvilina Cicėnaitė), kurioje įmantriai audžiamas įtemptas pasakojimas, tyrinėjantis siaurą ribą tarp tiesos ir apgaulės, sveiko proto ir beprotybės. Tai intelektualus, subtiliu humoru prisodrintas romanas su originalia detektyvine linija.  

Pranešimai

16:00

Metafikcinis rašytojo žaidimas su skaitytoju. Susitikimas su škotų rašytoju Graeme’u Macrae Burnetu ir jo knygos „Pacientė“ pristatymas. Dalyvauja Audrius Ožalas, Akvilina Cicėnaitė. Renginio kalbos LT /EN. (Alma littera)

5.1 Konf. salė
#Knygos pristatymas