Partner offers

💛 Vilniaus miesto savivaldybė dovanoja NEMOKAMA KELIONĘ Į  MUGĘ. 🚎

Vasario 23-26 dienomis į knygų mugę ir iš jos važiuokite NEMOKAMU maršrutu Arkikatedra-LITEXPO. Taip pat važiuokite papildomu maršrutu Ozo žiedas-LITEXPO

Tvarkaraštis čia

Specialių LITEXPO autobusų maršrutų tvarkaraščiai jau nuo vasario 20 d. bus pateikiami JUDU interneto tinklalapyje www.judu.lt ir www.stops.lt.

Primename, kad kelionę viešuoju transportu greitai ir patogiai – vos kelių mygtukų paspaudimu padės suplanuoti JUDU virtuali švieslentė, Google Maps bei „m. Ticket“ ir „Trafi“ programėlės.

Keliaukime tvariau!

💛 Kava rūpinasi - VERO CAFE ☕

💛 Knygų mugės atributika pasirūpino - Make heads turn🧸

Įsigyti  bus galima Vilniaus knygų mugės metu 23- 26 dienomis, Info centre ir kakava.lt bilietų kasose.

www.makeheadstusrn.lt

💛 Mugės dalyvius ir lankytojus gaivina! 🥤💦

NAUJIENA – Natūralus lengvai gazuotas vanduo AKVILĖ su granatų aromatu, elegantiškas, putojantis su gaivinančiais burbuliukais ir. Be cukraus, 0 kalorijų, todėl puikia tinka pakeisti saldžius gėrimus.

 

 

 

💛 Mugės dalyvius ir lankytojus maitina Buffet by Chef the Viking! 🍴

Buffet by Chef the Viking veiks kiekvieną parodos dieną nuo 23 iki 26 dienos parodos darbo laiku.

Dalyviai gali užsisakyti maisto kuponus iš anksto iki 22 d. (su išankstiniu apmokėjimu). Užsisakant iš anksto dalyviams bus taikoma 10 % nuolaida.

Kontaktai: reikalai@vikingthechef.com, tel.: +37065394966. Išvengiant eilių prie kasos dalyviams bus išskirta atskira eilė.

Specialų kiekvienos dienos meniu rasite čia: Facebook paskyroje Buffet by Chef the Viking | Vilnius | Facebook.

💛 KINO PAVASARIS Vilniaus knygų mugėje! 🎞️

KINO PAVASARIS atkeliauja į Vilniaus knygų mugę! Jos dalyvius pakviesime pirmuosius iš arti susipažinti su karščiausiomis festivalio naujienomis, vizualiniu identitetu ir kruopščiai atrinkta filmų programa. Šiemet ji stebins daugiau kaip 70–čia ilgametražių ir bene 50–čia trumpametražių filmų – Kanų, Berlyno, Venecijos ir kitų garsiausių kino festivalių laureatais, jaudinančiais debiutais, pripažintų meistrų darbais ar nesenstančia kino klasika.

Taip pat čia bus galima įsigyti ne tik KINO PAVASARIO abonementus, bet ir šių metų naujieną – akreditaciją. Tai – bilietas, suteiksiantis galimybę lankytis visuose „Forum Cinemas Vingyje“ vyksiančiuose KINO PAVASARIO seansuose.

Vilniaus knygų mugės dalyviams dovanosime ir du 28–ojo KINO PAVASARIO filmų seansus.

Daugiau informacijos.

💛Apsistoti kviečia St. Palace Hotel 🛏️

St. Palace viešbutis kviečia visus Vilniaus mugės dalyvius, skaitytojus ir draugus apsistoti mūsų naujame 4* boutique stiliaus viešbutyje, Vilniaus senamiesčio širdyje. Vasario 22-27d. jums taikoma išskirtinė kaina su kodu VKM2023 standartiniams ir
Deluxe tipo kambariams.
Rezervuokite mūsų svetainėje: www.stpalace.lt arba el.paštu: hotel@stpalace.lt

💛 Knygų mugėje ir ne tik, prisėsti kviečia - Vilmers 🛋️

Vilmers – išmanus gyvenimo būdo dizainas. Vilniaus knygų mugės renginio dienomis visai užsakomai produkcijai taikoma 15% nuolaida.

Susitikime Vilmers salonuose Vilniuje adresu: Ukmergės g. 219 ir Šiauliuose, adresu: Pramonės g. 15.

Bei puslapyje – vilmers.lt

💛Apsistoti kviečia Amberton Cathedral Square Vilnius Hotel 🛏️

„Amberton“ viešbučių grupė – vienas didžiausių lietuviško kapitalo viešbučių tinklas Lietuvoje. Turi pasiūlyma ir Jums!

SU NUOLAIDOS KODU: MUGE23 

Gaukite 10%  nuolaida nakvynei 2023 02 22 – 27 dienomis Amberton Cathedral Square Vilnius Hotel Nuolaidos kodas galioja rezervuojant kambarį –  ambertonhotels.com 

💛 Vilniaus Knygų mugės mobilumo partneris SIXT kviečia laimėti savaitgalį su BMW!🚗

SIXT pristato naujieną – automobilių prenumeratą SIXT+! Užsukite į SIXT stendą 3.11A, įsitikinkite, kad prenumertuoti galima ne tik spaudą, bet ir automobilį  ir laimėkite savaitgalį su BMW118i automobiliu!

© 2024 Vilniaus Book Fair | PuslapiaiVerslui.lt
Right Menu Icon2024 VASARIO 22-25 LITEXPO